Wypadek przy pracy w Norwegii

Avatar
KrzychuK
Poszkodowany

Cześć. Mój brat pracuje w Norwegii i 2 miesiące temu miał wypadek przy pracy. Ma złamane kości dłoni, dalej jest na L4, leczenie potrwa jeszcze miesiące. Do wypadku doszło dlatego, że maszyna na której pracuje nie miała odpowiednich zabezpieczeń. Czy można starać się o odszkodowanie?

Avatar
Magda A...
Poszkodowany

Witam :) myślę, że tak. Moi znajomi pracują w Norwegii i kolega też miał wypadek przy pracy i uzyskał odszkodowanie. Dużym plusem jest to, że poszkodowanemu po wypadku należy się bezpłatna pomoc prawna

Avatar
Blanka Kowalczyk
Poszkodowany

Radzę wysłać zgłoszenie do Fundacji i poprosić o kontakt. Lex Helper współpracuje z Kancelarią w Norwegii, która może pomóc na miejscu. Mój mąż miał wypadek w Norwegii kilka miesięcy temu i uzyskał fachową pomoc.

Avatar
MichalZiel
Poszkodowany

Słyszałem że wcale nie trzeba udowadniac ze wypadek był czyjąs wina ale bardzo trudno jest uzyskac tam odszkodownae. Wszyscy mówią ze to jest wręcz niemorzliwe

Marta Sordon
Marta Sordon
Kancelaria Odszkodowawcza

Witam serdecznie,

faktycznie, w przypadku wypadków przy pracy w Norwegii nie ma konieczności udowadniania winy lub zaniedbania ze strony pracodawcy czy innego pracownika. Warunkiem uzyskania świadczeń jest jednaj zgłoszenie wypadku do NAV oraz uzyskanie zatwierdzenia wypadku, jako wypadku przy pracy. Zgłoszenia należy dokonać do roku od daty wypadku.

Dochodzenie odszkodowania w Norwegii jest długotrwałe, jednak jak najbardziej możliwe. Sprawy prowadzone są bezpośrednio przez Kancelarię prawną w Norwegii i przez adwokata. Można uzyskać zadośćuczynienie za trwały uszczerbek na zdrowiu oraz wyrównanie straty majątkowej w postaci utraconych dochodów.

Zachęcamy do konsultacji swojej sprawy o odszkodowanie.

Marta Sordon
Campter Odszkodowania
tel. +48 795 005 188 ul. Oświęcimska 7, 42-700 Lubliniec www.campter.pl
Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa do odszkodowania

  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się aby odpisać