Masz kredyt hipoteczny we franku szwajcarskim?

Sprawdź czy możesz
unieważnić umowę i odzyskać nadpłacone raty.

  Wyślij zgłoszenie


  Skontaktujemy się z Tobą w 24 godziny.

  Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej pomocy Fundacji? 

  Niezależne doradztwo pro bono

  Fundacja LexHelper nie prowadzi działalności gospodarczej, prowadzi działania w celu realizacji celu popularyzacji wiedzy i informacji prawnej

  Analiza

  Analizujemy podstawy prawne roszczeń osób poszkodowanych w oparciu o stan faktyczny i prawny

  Prawnik z Anglii

  Konsultację prawną pro bono prowadzi angielski prawnik – ekspert Fundacji LexHelper


  Umowy kredytów w walucie obcej zawierają klauzule niedozwolone

  Spora część umów kredytów hipotecznych zawieranych w walucie obcej – franku szwajcarskim, czy euro, zawierają klauzule niedozwolone, które mogą doprowadzić do unieważnienia danej umowy. Stosowanie umowy powoduje znaczne obciążenie kredytobiorców, co w wielu przypadkach prowadzi do upadłości konsumenckiej.

  Czy Twoja umowa jest prawidłowa?

  Jeżeli chcesz sprawdzić czy Twoja umowa zawiera klauzule abuzywne i czy możesz ją skutecznie unieważnić, napisz do nas. W ramach bezpłatnej konsultacji dowiesz się jak skutecznie walczyć o swoje prawa.

  Bank pozwał Cię ze względu na brak spłaty kredytu frankowego?

  Liczba osób poszkodowanych, którzy zawarli niekorzystne umowy bankowe, rośnie. Jeżeli i Twój bank pozwał Cię ze względu na brak spłaty kredytu, którego raty znacznie wzrosły (ze względu na wzrost kursu walutowego i stosowany w umowie kredytu przelicznik waluty), skonsultuj, czy możesz skutecznie walczyć o swoje prawa. Pomożemy Ci oferując bezpłatną konsultację prawną i analizę przypadku. Jeżeli nie stać się na proces – postaramy się zorganizować finansowanie.

  Opinie poszkodowanych w wypadkach przy pracy o pomocy Fundacji

  • Mieliśmy z mężem wątpliwości, czy nasza umowa kredytowa zawiera klauzule umowne. LexHelper zorganizował niezobowiązującą konsultację problemu. Prawnik ocenił, że mamy prawo walczyć o unieważnienie umowy.
   Ola i Michał – Kredyt we franku Niedozwolone klauzule w umowie
  • LexHelper pomógł nam zorganizować pomoc prawną. Złożyliśmy pozew, uzyskaliśmy zwrot za odsetki, w sumie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

   Krzysztof – Kredyt w euro Odzyskane odsetki z kredytu w euro
  • Jak w wielu umowach kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich, tak i w mojej była niedozwolona klauzula. Fundacja wskazała mi jak walczyć o swoje prawa.

   Barbara – Kredyt we franku szwajcarskim Klauzula abuzywna